Počasie La Peña vikend
Predpoveď počasia pre mesto La Peña na tento alebo budúci víkend.
/ °C
| mm | km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Peña, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 07.05.2026 |
|||||||||||||
| 19:00
03:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 67 % | 23 °C | 27 % | 0% | 0% | 10% | 18% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 72 % | 23 °C | 13 % | 0% | 4% | 2% | 7% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 24 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1010 hPa | 81 % | 24 °C | 7 % | 0% | 1% | 0% | 4% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 24 °C | 8 % | 0% | 5% | 1% | 2% | |
piatok 08.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 24 °C | 14 % | 0% | 7% | 0% | 8% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 23 °C | 46 % | 0% | 9% | 0% | 40% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 24 °C | 75 % | 0% | 5% | 0% | 74% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 88 % | 24 °C | 88 % | 0% | 1% | 0% | 88% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 24 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 23 °C | 7 % | 0% | 1% | 0% | 6% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1009 hPa | 90 % | 23 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1010 hPa | 75 % | 23 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 66 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 54 % | 22 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 46 % | 22 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 37 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 40 % | 20 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 36 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 39 °C 42 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1006 hPa | 36 % | 21 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1004 hPa | 36 % | 20 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1004 hPa | 37 % | 20 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 41 % | 21 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 53 % | 23 °C | 21 % | 0% | 0% | 4% | 18% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 61 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 4% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 68 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 72 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 76 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 81 % | 24 °C | 7 % | 0% | 2% | 7% | 0% | |
La Peña, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 13,5425; -87,7086
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Peña, Honduras. Predpoveď počasia La Peña.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.