Počasie Llano Redondo, Ocotepeque dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Llano Redondo, Ocotepeque na 10 dní.
Piatok 22. máj
25 / 15°C
| 7.0 mm | 6 km/h |
| 15 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 05:25
západ slnka 18:17
PO HODINÁCH
západ slnka 18:17
|
|
Predpoveď počasia Llano Redondo, Ocotepeque, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,4 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 14 °C | 98 % | 0% | 40% | 14% | 97% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
0,6 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1015 hPa | 90 % | 14 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 26 °C |
5,9 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1015 hPa | 47 % | 13 °C | 80 % | 0% | 33% | 78% | 6% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 17 °C | 93 % | 0% | 63% | 22% | 81% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 14 °C | 39 % | 0% | 4% | 4% | 32% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 18 °C |
1,7 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1016 hPa | 94 % | 14 °C | 11 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 26 °C |
3,4 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1015 hPa | 49 % | 13 °C | 55 % | 0% | 18% | 40% | 19% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 16 °C | 87 % | 0% | 4% | 17% | 84% | |
Llano Redondo, Ocotepeque, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,4833; -88,7667
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Llano Redondo, Ocotepeque, Honduras. Predpoveď počasia Llano Redondo, Ocotepeque.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Llano Redondo, Ocotepeque dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Llano Redondo, Ocotepeque
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:25 | 18:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:51 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:35 | 19:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 19:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:18 | 23.05.2026 00:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |