Počasie Llanos de Sinuapa týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Llanos de Sinuapa na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
26 / 18°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 21 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 18:13
PO HODINÁCH
západ slnka 18:13
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Llanos de Sinuapa, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 20 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 18 °C | 45 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 31 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 57 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 18 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 17 °C | 36 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 33 °C |
1,1 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1010 hPa | 30 % | 12 °C | 53 % | 0% | 0% | 53% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 67 % | 18 °C | 64 % | 0% | 12% | 50% | 25% | |
Llanos de Sinuapa, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,4500; -89,2000
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Llanos de Sinuapa, Honduras. Predpoveď počasia Llanos de Sinuapa.
Llanos de Sinuapa - počasie v okolí - väčšie mestá
Llanos de Sinuapa - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Llanos de Sinuapa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Llanos de Sinuapa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 18:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:55 | 29.04.2026 04:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |