Počasie Naranjito, Santa Bárbara pozajtra
Predpoveď počasia Naranjito, Santa Bárbara 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Naranjito, Santa Bárbara, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 20 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h južný |
1014 hPa | 94 % | 19 °C | 52 % | 0% | 52% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 38 % | 14 °C | 14 % | 0% | 1% | 14% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 19 °C | 26 % | 0% | 25% | 2% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 95 % | 17 °C | 67 % | 0% | 67% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 36 % | 12 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 68 % | 17 °C | 4 % | 0% | 3% | 2% | 0% | |
Naranjito, Santa Bárbara, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,9530; -88,6833
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 3 813
Nadmorská výška: 921 m
Administratívna časť:
- Departamento de Santa Bárbara, Santa Bárbara, Santa Bárbara
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Naranjito, Santa Bárbara, Honduras. Predpoveď počasia Naranjito, Santa Bárbara.
Naranjito, Santa Bárbara - počasie v okolí - väčšie mestá
Naranjito, Santa Bárbara - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Naranjito, Santa Bárbara dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Naranjito, Santa Bárbara
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:04 | 28.04.2026 03:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |