Počasie Ojo de Agua, Francisco Morazán dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ojo de Agua, Francisco Morazán na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 22°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Ojo de Agua, Francisco Morazán, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 18 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 87 % | 19 °C | 93 % | 0% | 92% | 0% | 4% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1012 hPa | 26 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1011 hPa | 43 % | 14 °C | 41 % | 0% | 0% | 3% | 39% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 20 °C | 34 % | 0% | 26% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 26 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 83 % | 19 °C | 40 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1013 hPa | 31 % | 13 °C | 21 % | 0% | 0% | 10% | 11% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1011 hPa | 38 % | 13 °C | 60 % | 0% | 0% | 2% | 59% | |
Ojo de Agua, Francisco Morazán, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,4833; -87,1000
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ojo de Agua, Francisco Morazán, Honduras. Predpoveď počasia Ojo de Agua, Francisco Morazán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ojo de Agua, Francisco Morazán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ojo de Agua, Francisco Morazán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:55 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 19:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 19:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:13 | 21.05.2026 23:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |