Počasie Ojos de Agua, Copán vikend
Predpoveď počasia pre mesto Ojos de Agua, Copán na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
30 / 17°C
| 1.0 mm | 8 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 05:32
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ojos de Agua, Copán, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1012 hPa | 93 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 16 °C | 37 % | 0% | 31% | 0% | 7% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 31 °C |
0,9 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 36 % | 13 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 58 % | 15 °C | 53 % | 0% | 7% | 25% | 38% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 17 °C | 11 % | 0% | 5% | 9% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 33 °C |
1,3 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 35 % | 14 °C | 33 % | 0% | 3% | 28% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 55 % | 16 °C | 15 % | 0% | 0% | 6% | 10% | |
Ojos de Agua, Copán, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,7057; -88,8162
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 340
Nadmorská výška: 895 m
Administratívna časť:
- Departamento de Copán, Santa Rosa de Copan
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ojos de Agua, Copán, Honduras. Predpoveď počasia Ojos de Agua, Copán.
Ojos de Agua, Copán - počasie v okolí - väčšie mestá
Ojos de Agua, Copán - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ojos de Agua, Copán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ojos de Agua, Copán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 19:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:31 | 01.05.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |