Počasie Sabana Grande, Francisco Morazán zajtra
Predpoveď počasia Sabana Grande, Francisco Morazán 18. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie jasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 26 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sabana Grande, Francisco Morazán, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 95% | 0% | 99% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1015 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 84% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 41 % | 14 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 52 % | 15 °C | 99 % | 0% | 0% | 2% | 99% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 16 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 37 % | 13 °C | 81 % | 0% | 3% | 0% | 80% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 47 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
Sabana Grande, Francisco Morazán, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,0833; -87,2000
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sabana Grande, Francisco Morazán, Honduras. Predpoveď počasia Sabana Grande, Francisco Morazán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sabana Grande, Francisco Morazán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sabana Grande, Francisco Morazán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:57 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:31 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:04 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:57 | 18.05.2026 20:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |