Počasie San Antonio, Ocotepeque vikend
Predpoveď počasia pre mesto San Antonio, Ocotepeque na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
25 / 17°C
| 1.7 mm | 12 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio, Ocotepeque, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 16 °C | 16 % | 0% | 1% | 1% | 14% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 19 °C |
0,7 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1013 hPa | 93 % | 16 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 27 °C |
1,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 62 % | 17 °C | 60 % | 0% | 41% | 28% | 16% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 17 °C | 43 % | 0% | 2% | 7% | 37% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 17 °C | 14 % | 0% | 13% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 16 °C | 39 % | 0% | 23% | 0% | 20% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 28 °C |
0,5 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1013 hPa | 52 % | 16 °C | 18 % | 0% | 7% | 14% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 17 °C | 18 % | 0% | 3% | 10% | 6% | |
San Antonio, Ocotepeque, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,5167; -88,9667
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 962
Nadmorská výška: 880 m
Administratívna časť:
- Departamento de Ocotepeque, Nueva Ocotepeque
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio, Ocotepeque, Honduras. Predpoveď počasia San Antonio, Ocotepeque.
San Antonio, Ocotepeque - počasie v okolí - väčšie mestá
San Antonio, Ocotepeque - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio, Ocotepeque dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio, Ocotepeque
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:32 | 01.05.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |