Počasie San Francisco del Ejido vikend
Predpoveď počasia pre mesto San Francisco del Ejido na tento alebo budúci víkend.
Pondelok 27. apríl
32 / 17°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 26 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 05:34
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Francisco del Ejido, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 88 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 87 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 85 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 86 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1013 hPa | 90 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 78 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 51 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 41 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 32 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 28 % | 10 °C | 11 % | 0% | 1% | 11% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 26 % | 9 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 25 % | 9 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 26 % | 9 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 29 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 39 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 68 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 80 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 89 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 93 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1014 hPa | 97 % | 18 °C | 8 % | 3% | 8% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1014 hPa | 99 % | 18 °C | 48 % | 26% | 48% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1014 hPa | 99 % | 18 °C | 42 % | 40% | 42% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1014 hPa | 95 % | 18 °C | 57 % | 53% | 57% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1014 hPa | 92 % | 17 °C | 29 % | 24% | 29% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 87 % | 17 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 87 % | 17 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 15 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 15 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 14 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 43 % | 13 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 36 % | 12 °C | 9 % | 0% | 8% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 32 % | 11 °C | 8 % | 0% | 3% | 7% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 30 % | 10 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 29 % | 10 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 34 % | 12 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 42 % | 13 °C | 20 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 51 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 64 % | 16 °C | 11 % | 0% | 3% | 7% | 0% | |
San Francisco del Ejido, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,6167; -88,7500
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Francisco del Ejido, Honduras. Predpoveď počasia San Francisco del Ejido.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Francisco del Ejido dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Francisco del Ejido
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:15 | 27.04.2026 02:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |