Počasie San Francisco del Ejido vikend
Predpoveď počasia pre mesto San Francisco del Ejido na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
33 / 17°C
| 0.4 mm | 5 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 05:31
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Francisco del Ejido, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 17 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 33 °C 33 °C |
0,4 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 27 % | 11 °C | 93 % | 0% | 0% | 31% | 89% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 49 % | 15 °C | 32 % | 0% | 0% | 26% | 7% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 76 % | 16 °C | 89 % | 0% | 4% | 0% | 89% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 79% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 31 °C 32 °C |
7,6 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 40 % | 16 °C | 96 % | 0% | 3% | 12% | 96% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 18 °C | 99 % | 0% | 7% | 18% | 99% | |
San Francisco del Ejido, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,6167; -88,7500
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Francisco del Ejido, Honduras. Predpoveď počasia San Francisco del Ejido.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Francisco del Ejido dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Francisco del Ejido
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:51 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:08 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:42 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:13 | 03.05.2026 06:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |