Počasie San Francisco del Valle týždeň
Predpoveď počasia pre mesto San Francisco del Valle na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 19°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 05:34
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Francisco del Valle, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 98 % | 19 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 87 % | 16 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 37 % | 12 °C | 10 % | 0% | 7% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 97 % | 18 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 90 % | 17 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 32 % | 12 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 55 % | 16 °C | 25 % | 0% | 15% | 9% | 6% | |
San Francisco del Valle, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,4354; -88,9561
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 878
Nadmorská výška: 899 m
Administratívna časť:
- Departamento de Ocotepeque, Nueva Ocotepeque
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Francisco del Valle, Honduras. Predpoveď počasia San Francisco del Valle.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Francisco del Valle dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 17,6 °C | 6 | ||
| február | 18,4 °C | 5 | ||
| marec | 20,4 °C | 3 | ||
| apríl | 21,5 °C | 4 | ||
| máj | 21,9 °C | 9 | ||
| jún | 21,5 °C | 16 | ||
| júl | 21,0 °C | 15 | ||
| august | 21,2 °C | 15 | ||
| september | 21,0 °C | 16 | ||
| október | 19,9 °C | 12 | ||
| november | 18,7 °C | 9 | ||
| december | 17,9 °C | 8 |
Astronomické informácie San Francisco del Valle
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 19:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:54 | 29.04.2026 04:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |