Počasie San Jerónimo, Copán týždeň
Predpoveď počasia pre mesto San Jerónimo, Copán na tento a budúci týždeň.
Pondelok 27. apríl
27 / 20°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Jerónimo, Copán, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 19 °C | 14 % | 0% | 13% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 92 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 13 °C | 19 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1010 hPa | 55 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 7% | 14% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 94 % | 20 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1014 hPa | 97 % | 19 °C | 76 % | 0% | 76% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 37 % | 14 °C | 18 % | 0% | 3% | 18% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1012 hPa | 66 % | 18 °C | 7 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
San Jerónimo, Copán, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,8333; -88,8167
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Jerónimo, Copán, Honduras. Predpoveď počasia San Jerónimo, Copán.
San Jerónimo, Copán - počasie v okolí - väčšie mestá
San Jerónimo, Copán - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Jerónimo, Copán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Jerónimo, Copán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:15 | 27.04.2026 02:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |