Počasie Tegucigalpita, Atlántida týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Tegucigalpita, Atlántida na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
28 / 25°C
| 16.5 mm | 3 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:14
západ slnka 18:14
PO HODINÁCH
západ slnka 18:14
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tegucigalpita, Atlántida, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
2,5 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 78 % | 0% | 24% | 49% | 40% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 31 °C |
4,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 69 % | 0% | 13% | 8% | 60% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 35 °C |
8,6 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1010 hPa | 86 % | 25 °C | 88 % | 0% | 75% | 10% | 53% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 28 °C 36 °C |
1,4 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 95 % | 26 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,9 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 70% | 5% | 99% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 31 °C |
1,3 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 82 % | 0% | 17% | 1% | 76% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
8,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 78 % | 25 °C | 84 % | 0% | 52% | 17% | 63% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 35 °C |
0,3 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 92 % | 26 °C | 99 % | 0% | 7% | 28% | 99% | |
Tegucigalpita, Atlántida, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 15,7500; -86,8000
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tegucigalpita, Atlántida, Honduras. Predpoveď počasia Tegucigalpita, Atlántida.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tegucigalpita, Atlántida dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tegucigalpita, Atlántida
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:14 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 12:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:50 | 18:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:23 | 19:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:55 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 17:03 | 30.05.2026 04:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |