Počasie Bājron dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bājron na 10 dní.
Utorok 28. apríl
42 / 29°C
| 0.0 mm | 22 km/h |
| 35 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 41 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 41 °C | 39 °C | 15:00 | |
| 34 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
|
|
Predpoveď počasia Bājron, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1003 hPa | 15 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:30
22:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1002 hPa | 16 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:30
23:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1002 hPa | 17 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:30
00:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1002 hPa | 17 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:30
01:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1003 hPa | 18 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:30
02:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1003 hPa | 19 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:30
03:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1004 hPa | 21 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:30
04:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 21 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:30
05:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 20 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
06:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 19 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:30
07:00
| jasno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1005 hPa | 18 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 39 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1004 hPa | 15 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:30
09:00
| jasno | 41 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1003 hPa | 13 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:30
10:00
| jasno | 41 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 11 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:30
11:00
| jasno | 42 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1000 hPa | 10 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
12:00
| jasno | 41 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západný |
999 hPa | 9 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:30
13:00
| jasno | 41 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
999 hPa | 9 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 40 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západný |
999 hPa | 10 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:30
15:00
| jasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1000 hPa | 12 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:30
16:00
| jasno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 15 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:30
17:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 18 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:30
18:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 20 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:30
19:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 21 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 22 % | 7 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 22 % | 7 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 01:30
22:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 23 % | 7 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 02:30
23:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 22 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:30
00:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 23 % | 7 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 04:30
01:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1003 hPa | 25 % | 8 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 05:30
02:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1003 hPa | 29 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 39 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1004 hPa | 17 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západný |
1000 hPa | 14 % | 6 °C | 70 % | 0% | 0% | 4% | 68% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1004 hPa | 23 % | 9 °C | 95 % | 0% | 0% | 3% | 95% | |
Bājron, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 23,9463; 76,4516
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bājron, India. Predpoveď počasia Bājron.
Bājron - počasie v okolí - väčšie mestá
Bājron - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bājron dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bājron
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 12:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:08 | 28.04.2026 03:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |