Počasie Banbhauri dnes
Predpoveď počasia Banbhauri 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 41 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Banbhauri, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1006 hPa | 42 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 39 °C 39 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1006 hPa | 18 % | 10 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1003 hPa | 19 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 47% | 100% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1004 hPa | 32 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1004 hPa | 44 % | 12 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 38 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 19 % | 10 °C | 67 % | 0% | 0% | 5% | 64% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1000 hPa | 12 % | 5 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1002 hPa | 24 % | 7 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
Banbhauri, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 29,4062; 76,0493
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Banbhauri, India. Predpoveď počasia Banbhauri.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Banbhauri dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Banbhauri
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Banbhauri
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:08 | 26.04.2026 02:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |