Počasie Banihāl Pass týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Banihāl Pass na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 5°C
| 7.0 mm | 6 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 05:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 11:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 17:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 23:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Banihāl Pass, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 70 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| silné dažďové prehánky |
15 °C 13 °C |
6,7 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 45 % | 3 °C | 75 % | 0% | 1% | 37% | 64% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 82 % | 7 °C | 64 % | 0% | 0% | 50% | 30% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1012 hPa | 79 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 5 °C 3 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 72 % | 0 °C | 29 % | 0% | 0% | 15% | 17% | |
| 11:30
08:00
| silný dážď | 15 °C 14 °C |
7,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 52 % | 5 °C | 89 % | 0% | 3% | 35% | 85% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 6 °C | 99 % | 0% | 1% | 94% | 98% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 75% | 100% | |
Banihāl Pass, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 33,5062; 75,2115
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Banihāl Pass, India. Predpoveď počasia Banihāl Pass.
Banihāl Pass - počasie v okolí - väčšie mestá
Banihāl Pass - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Banihāl Pass dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Banihāl Pass
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:09 | 29.04.2026 04:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |