Počasie Bārdoli dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bārdoli na 10 dní.
Piatok 1. máj
35 / 27°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 27 °C | 33 °C | 05:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 11:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 17:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 23:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia Bārdoli, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 83 % | 24 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 49 % | 22 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 60 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 80 % | 24 °C | 21 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 81 % | 24 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 50 % | 22 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 62 % | 23 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 83 % | 25 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
Bārdoli, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 21,1230; 73,1115
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 57 810
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
- Gudžarát, Ghandinagar
- Sūrat, Surat
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bārdoli, India. Predpoveď počasia Bārdoli.
Bārdoli - počasie v okolí - väčšie mestá
Bārdoli - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bārdoli dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bārdoli
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:58 | 01.05.2026 05:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |