Počasie Barpeta dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barpeta na 10 dní.
Sobota 23. máj
29 / 24°C
| 40.4 mm | 9 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 05:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 11:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 17:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 23:00 |
východ slnka 04:35
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
|
|
Predpoveď počasia Barpeta, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,8 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1005 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 78% | 51% | 96% | |
| 11:30
08:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
1,7 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 73 % | 24 °C | 86 % | 0% | 86% | 2% | 1% | |
| 17:30
14:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 35 °C |
9,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1000 hPa | 92 % | 26 °C | 70 % | 0% | 33% | 57% | 0% | |
| 23:30
20:00
| silný dážď | 24 °C 30 °C |
25,9 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 99 % | 24 °C | 99 % | 0% | 99% | 49% | 10% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
20,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 98 % | 23 °C | 64 % | 0% | 25% | 19% | 46% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 27 °C 33 °C |
3,8 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 85 % | 24 °C | 34 % | 0% | 29% | 7% | 0% | |
| 17:30
14:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
10,6 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1001 hPa | 94 % | 25 °C | 80 % | 0% | 1% | 32% | 74% | |
| 23:30
20:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
60,9 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 97 % | 22 °C | 98 % | 0% | 28% | 59% | 93% | |
Barpeta, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 26,3229; 91,0063
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barpeta, India. Predpoveď počasia Barpeta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barpeta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barpeta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:35 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:22 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:09 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:40 | 19:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:08 | 19:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:04 | 24.05.2026 00:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |