Počasie Bātwa vikend
Predpoveď počasia pre mesto Bātwa na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň jasno.
Nedeľa 3. máj
38 / 28°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 28 °C | 31 °C | 05:00 | |
| 37 °C | 39 °C | 11:00 | |
| 38 °C | 41 °C | 17:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 23:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:07
PO HODINÁCH
západ slnka 19:07
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bātwa, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 65 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 32 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
998 hPa | 37 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 57 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1003 hPa | 69 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 35 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 39 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 29 % | 18 °C | 68 % | 0% | 0% | 67% | 2% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1005 hPa | 65 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Bātwa, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 22,9563; 72,6125
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bātwa, India. Predpoveď počasia Bātwa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bātwa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bātwa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:51 | 03.05.2026 06:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |