Počasie Bhasīn dnes
Predpoveď počasia Bhasīn 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 40 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bhasīn, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1002 hPa | 37 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 01:30
22:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1001 hPa | 41 % | 11 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 02:30
23:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1001 hPa | 45 % | 12 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 03:30
00:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1001 hPa | 48 % | 13 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 04:30
01:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1000 hPa | 50 % | 13 °C | 82 % | 0% | 0% | 2% | 81% | |
| 05:30
02:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1000 hPa | 50 % | 12 °C | 46 % | 0% | 0% | 3% | 44% | |
| 06:30
03:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1000 hPa | 51 % | 13 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 07:30
04:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 45 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:30
05:00
| oblačno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1001 hPa | 40 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:30
06:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 36 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:30
07:00
| oblačno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 29 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:30
08:00
| slabý dážď | 36 °C 36 °C |
0,7 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 22 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
999 hPa | 39 % | 17 °C | 89 % | 0% | 0% | 3% | 89% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 47 % | 15 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 1% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1000 hPa | 53 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1001 hPa | 24 % | 12 °C | 64 % | 0% | 0% | 31% | 46% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
999 hPa | 27 % | 13 °C | 85 % | 0% | 0% | 2% | 85% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1001 hPa | 43 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Bhasīn, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 31,6500; 74,5000
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bhasīn, India. Predpoveď počasia Bhasīn.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bhasīn dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bhasīn
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bhasīn
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:13 | 27.04.2026 03:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |