Počasie Bhela, Kashmir dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bhela, Kashmir na 10 dní.
Piatok 1. máj
16 / 6°C
| 13.5 mm | 11 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 05:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 11:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 17:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 23:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
|
|
Predpoveď počasia Bhela, Kashmir, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| dažďové prehánky | 6 °C 4 °C |
2,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 75 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| silný dážď | 16 °C 14 °C |
11,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 42 % | 2 °C | 92 % | 0% | 69% | 87% | 43% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 60 % | 4 °C | 32 % | 0% | 3% | 11% | 21% | |
| 23:30
20:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 61 % | 1 °C | 75 % | 0% | 0% | 43% | 71% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| dažďové prehánky | 7 °C 5 °C |
1,8 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 58 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 16 °C 14 °C |
3,3 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 37 % | 1 °C | 52 % | 0% | 2% | 10% | 46% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 50 % | 3 °C | 100 % | 0% | 5% | 64% | 100% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 57 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 37% | 98% | |
Bhela, Kashmir, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 33,1329; 75,6703
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 1367 m
Administratívna časť:
- State of Jammu and Kashmīr, Šrínagar
- Doda, Doda, Kashmir
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bhela, Kashmir, India. Predpoveď počasia Bhela, Kashmir.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bhela, Kashmir dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bhela, Kashmir
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:42 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 20:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:04 | 01.05.2026 05:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |