Počasie Biaora zajtra
Predpoveď počasia Biaora 27. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 42 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 28 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Biaora, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 36 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 15 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1000 hPa | 15 % | 7 °C | 89 % | 0% | 0% | 19% | 88% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 26 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 23 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 16 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
999 hPa | 12 % | 6 °C | 22 % | 0% | 0% | 5% | 18% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1004 hPa | 21 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Biaora, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 23,9205; 76,9107
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 41 989
Nadmorská výška: 431 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Biaora, India. Predpoveď počasia Biaora.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Biaora dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Biaora
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 12:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:11 | 27.04.2026 03:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |