Počasie Bijbiāra pozajtra
Predpoveď počasia Bijbiāra 28. apríl 2026
Cez deň od rána slabé dažďové prehánky, dopoludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 2,3 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 10,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bijbiāra, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 11 °C |
0,5 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 10 °C | 64 % | 0% | 10% | 54% | 19% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 20 °C |
1,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1011 hPa | 56 % | 10 °C | 82 % | 0% | 10% | 27% | 73% | |
| 17:30
14:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
0,8 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 64 % | 12 °C | 50 % | 0% | 3% | 26% | 29% | |
| 23:30
20:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
10,3 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1012 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 21% | 6% | 99% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| slabý dážď | 10 °C 10 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 94% | 46% | 99% | |
| 11:30
08:00
| slabý dážď | 19 °C 19 °C |
0,6 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 59 % | 10 °C | 97 % | 0% | 45% | 0% | 96% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 66 % | 11 °C | 93 % | 0% | 0% | 43% | 91% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východný |
1010 hPa | 87 % | 9 °C | 29 % | 0% | 5% | 0% | 24% | |
Bijbiāra, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 33,7938; 75,1070
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 24 590
Nadmorská výška: 1592 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bijbiāra, India. Predpoveď počasia Bijbiāra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bijbiāra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bijbiāra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:10 | 28.04.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |