Počasie Borlāi vikend
Predpoveď počasia pre mesto Borlāi na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň od rána jasno, dopoludnie sa spočiatku jasno, neskoršie polojasno.
Piatok 1. máj
41 / 28°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 27 °C | 29 °C | 05:00 | |
| 38 °C | 39 °C | 11:00 | |
| 40 °C | 38 °C | 17:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 23:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Borlāi, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 53 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 38 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1005 hPa | 23 % | 14 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
999 hPa | 14 % | 7 °C | 17 % | 0% | 0% | 14% | 4% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 24 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 59 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 25 % | 15 °C | 16 % | 0% | 0% | 10% | 6% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
998 hPa | 12 % | 5 °C | 26 % | 0% | 0% | 6% | 23% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 31 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Borlāi, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 23,4833; 76,5536
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Borlāi, India. Predpoveď počasia Borlāi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Borlāi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Borlāi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:47 | 01.05.2026 05:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |