Počasie Chail, Himachal Pradesh dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Chail, Himachal Pradesh na 10 dní.
Piatok 1. máj
26 / 13°C
| 0.2 mm | 10 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 05:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 11:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 23:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
|
|
Predpoveď počasia Chail, Himachal Pradesh, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1008 hPa | 76 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1008 hPa | 35 % | 9 °C | 29 % | 0% | 6% | 11% | 15% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1004 hPa | 39 % | 9 °C | 28 % | 0% | 0% | 4% | 24% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1005 hPa | 50 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1005 hPa | 70 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 26 °C |
0,6 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1006 hPa | 25 % | 6 °C | 35 % | 0% | 0% | 17% | 25% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1003 hPa | 32 % | 7 °C | 13 % | 0% | 0% | 1% | 12% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 57 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Chail, Himachal Pradesh, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 30,9706; 77,1991
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chail, Himachal Pradesh, India. Predpoveď počasia Chail, Himachal Pradesh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chail, Himachal Pradesh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chail, Himachal Pradesh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:18 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:41 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:54 | 01.05.2026 04:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |