Počasie Chāndal pozajtra
Predpoveď počasia Chāndal 29. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 4,6 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 5 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chāndal, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| dažďové prehánky | 5 °C 3 °C |
2,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 3 °C | 82 % | 0% | 4% | 7% | 81% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 12 °C |
2,6 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 48 % | 3 °C | 62 % | 0% | 7% | 10% | 56% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 57 % | 3 °C | 99 % | 0% | 11% | 8% | 98% | |
| 23:30
20:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 70 % | 2 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| dažďové prehánky | 6 °C 4 °C |
3,9 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 71 % | 1 °C | 36 % | 0% | 28% | 17% | 4% | |
| 11:30
08:00
| slabý dážď | 11 °C 9 °C |
0,9 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 61 % | 4 °C | 93 % | 0% | 25% | 70% | 86% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1009 hPa | 58 % | 3 °C | 50 % | 0% | 2% | 16% | 48% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 73 % | 2 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Chāndal, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,7563; 75,8025
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 1521 m
Administratívna časť:
- State of Jammu and Kashmīr, Šrínagar
- Kathua, Kathua, Kashmir
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chāndal, India. Predpoveď počasia Chāndal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chāndal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chāndal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:06 | 29.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |