Počasie Chaura Pahār dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Chaura Pahār na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
38 / 29°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 29 °C | 28 °C | 05:00 | |
| 38 °C | 37 °C | 11:00 | |
| 33 °C | 32 °C | 17:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 23:00 |
východ slnka 05:43
západ slnka 18:44
PO HODINÁCH
západ slnka 18:44
|
|
Predpoveď počasia Chaura Pahār, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1004 hPa | 32 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 38 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1004 hPa | 22 % | 12 °C | 35 % | 0% | 0% | 13% | 27% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 26 % | 11 °C | 78 % | 0% | 0% | 43% | 62% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 33 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 40 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 38 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 23 % | 13 °C | 21 % | 0% | 0% | 10% | 14% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 13 % | 5 °C | 64 % | 0% | 0% | 50% | 54% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1003 hPa | 21 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Chaura Pahār, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 23,3527; 78,3564
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chaura Pahār, India. Predpoveď počasia Chaura Pahār.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chaura Pahār dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chaura Pahār
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 18:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 13:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 19:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:46 | 30.04.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |