Počasie Chembur dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Chembur na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 28°C
| 0.1 mm | 17 km/h |
| 29 °C | 34 °C | 05:00 | |
| 33 °C | 40 °C | 11:00 | |
| 31 °C | 37 °C | 17:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 23:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
|
|
Predpoveď počasia Chembur, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1007 hPa | 76 % | 24 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 66 % | 26 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 75 % | 25 °C | 22 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 76 % | 24 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 80 % | 24 °C | 45 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 64 % | 25 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 72 % | 25 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 76 % | 24 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
Chembur, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 19,0348; 72,8929
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chembur, India. Predpoveď počasia Chembur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chembur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chembur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:57 | 01.05.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |