Počasie Chincholi dnes
| 33 °C | 31 °C | 20:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 21:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 22:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 23:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Predpoveď počasia Chincholi 26. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 39 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 26 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chincholi, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| zamračené | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 21 % | 4 °C | 91 % | 0% | 0% | 88% | 27% | |
| 01:30
22:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1008 hPa | 23 % | 6 °C | 75 % | 0% | 0% | 75% | 0% | |
| 02:30
23:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 21 % | 5 °C | 69 % | 0% | 0% | 66% | 12% | |
| 03:30
00:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 22 % | 4 °C | 16 % | 0% | 0% | 10% | 7% | |
| 04:30
01:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 22 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 05:30
02:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1008 hPa | 23 % | 4 °C | 16 % | 0% | 0% | 10% | 7% | |
| 06:30
03:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1008 hPa | 23 % | 4 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 07:30
04:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 20 % | 5 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 08:30
05:00
| oblačno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 16 % | 4 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 09:30
06:00
| oblačno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 15 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:30
07:00
| oblačno | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 14 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 13 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:30
09:00
| oblačno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 12 % | 4 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 13:30
10:00
| polojasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 12 % | 4 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 14:30
11:00
| oblačno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 12 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 15:30
12:00
| oblačno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1003 hPa | 12 % | 4 °C | 98 % | 0% | 0% | 8% | 98% | |
| 16:30
13:00
| zamračené | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1003 hPa | 12 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 44% | 99% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1003 hPa | 13 % | 4 °C | 89 % | 0% | 0% | 35% | 85% | |
| 18:30
15:00
| zamračené | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 14 % | 4 °C | 92 % | 0% | 0% | 30% | 90% | |
| 19:30
16:00
| oblačno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 16 % | 4 °C | 52 % | 0% | 0% | 26% | 34% | |
| 20:30
17:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 16 % | 3 °C | 34 % | 0% | 0% | 31% | 5% | |
| 21:30
18:00
| zamračené | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 16 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 96% | 3% | |
| 22:30
19:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1006 hPa | 17 % | 4 °C | 75 % | 0% | 0% | 75% | 0% | |
| 23:30
20:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 17 % | 4 °C | 68 % | 0% | 0% | 68% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 20 % | 5 °C | 20 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 01:30
22:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1006 hPa | 25 % | 6 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 02:30
23:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 26 % | 6 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 03:30
00:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1005 hPa | 25 % | 6 °C | 25 % | 0% | 0% | 18% | 9% | |
| 04:30
01:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1005 hPa | 26 % | 5 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 05:30
02:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 27 % | 5 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 06:30
03:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 28 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:30
04:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 24 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:30
05:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1008 hPa | 20 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
06:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 17 % | 5 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 10:30
07:00
| polojasno | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 14 % | 5 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1007 hPa | 13 % | 4 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1002 hPa | 14 % | 5 °C | 50 % | 0% | 0% | 39% | 19% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 33 % | 11 °C | 9 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
Chincholi, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 18,9249; 75,2702
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chincholi, India. Predpoveď počasia Chincholi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chincholi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Chincholi
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Chincholi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:26 | 26.04.2026 02:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |