Počasie Chowari pozajtra
Predpoveď počasia Chowari 29. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 33 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chowari, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 34 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 18 % | 4 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 24 % | 6 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 36 % | 6 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 34 % | 5 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 11:30
08:00
| zamračené | 31 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 19 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 96% | |
Chowari, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,4319; 76,0120
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 3 000
Nadmorská výška: 1025 m
Administratívna časť:
- Himáčalpradéš, Šimla
- Chamba, Chamba, Himachal Pradesh
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chowari, India. Predpoveď počasia Chowari.
Chowari - počasie v okolí - väčšie mestá
Chowari - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chowari dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chowari
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:05 | 29.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |