Počasie Chuāri Khās pozajtra
Predpoveď počasia Chuāri Khās 29. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chuāri Khās, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 37 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 20 % | 4 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 33 % | 8 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 6% | |
| 23:30
20:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 41 % | 5 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 34 % | 3 °C | 4 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 11:30
08:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 28 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 18 % | 3 °C | 43 % | 0% | 0% | 5% | 41% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 31 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 38 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Chuāri Khās, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,4306; 76,0143
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 3 430
Nadmorská výška: 1254 m
Administratívna časť:
- Himáčalpradéš, Šimla
- Chamba, Chamba, Himachal Pradesh
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chuāri Khās, India. Predpoveď počasia Chuāri Khās.
Chuāri Khās - počasie v okolí - väčšie mestá
Chuāri Khās - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chuāri Khās dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chuāri Khās
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:05 | 29.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |