Počasie Dalhousie pozajtra
Predpoveď počasia Dalhousie 29. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie spočiatku polojasno, neskoršie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dalhousie, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 46 % | 8 °C | 93 % | 0% | 0% | 10% | 93% | |
| 01:30
22:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 44 % | 7 °C | 74 % | 0% | 0% | 21% | 68% | |
| 02:30
23:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 45 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:30
00:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 46 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:30
01:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 48 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:30
02:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 49 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:30
03:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 46 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:30
04:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 39 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 08:30
05:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 24 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 34 % | 8 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 09:30
06:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 34 % | 8 °C | 11 % | 0% | 1% | 1% | 10% | |
| 10:30
07:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 29 % | 7 °C | 33 % | 0% | 0% | 1% | 32% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,4 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 30 % | 7 °C | 91 % | 0% | 14% | 33% | 86% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 40 % | 8 °C | 99 % | 0% | 1% | 24% | 99% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 43 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,3 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 45 % | 7 °C | 12 % | 0% | 0% | 8% | 4% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 28 % | 6 °C | 37 % | 0% | 0% | 2% | 35% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 36 % | 8 °C | 85 % | 0% | 4% | 18% | 82% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 50 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Dalhousie, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,5522; 75,9466
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 7 601
Nadmorská výška: 1648 m
Administratívna časť:
- Himáčalpradéš, Šimla
- Chamba, Chamba, Himachal Pradesh
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dalhousie, India. Predpoveď počasia Dalhousie.
Dalhousie - počasie v okolí - väčšie mestá
Dalhousie - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dalhousie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dalhousie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:06 | 29.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |