Počasie Dativra dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dativra na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 29°C
| 0.0 mm | 24 km/h |
| 29 °C | 34 °C | 05:00 | |
| 33 °C | 39 °C | 11:00 | |
| 31 °C | 37 °C | 17:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 23:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia Dativra, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 80 % | 24 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 33 °C 40 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 74 % | 27 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 76 % | 26 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 77 % | 25 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 79 % | 24 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 33 °C 40 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 74 % | 27 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 75 % | 26 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 78 % | 25 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
Dativra, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 19,5172; 72,7641
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dativra, India. Predpoveď počasia Dativra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dativra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dativra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:58 | 01.05.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |