Počasie Dharwās dnes
| 14 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 17:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 22:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
Predpoveď počasia Dharwās 26. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie sa spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota -3 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dharwās, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 90 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:30
22:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 92 % | -2 °C | 4 % | 3% | 4% | 0% | 0% | |
| 02:30
23:00
| hmla | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 92 % | -3 °C | 54 % | 52% | 52% | 0% | 2% | |
| 03:30
00:00
| hmla | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 92 % | -4 °C | 69 % | 68% | 69% | 0% | 0% | |
| 04:30
01:00
| hmla | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 88 % | -4 °C | 77 % | 74% | 77% | 0% | 0% | |
| 05:30
02:00
| hmla | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 85 % | -5 °C | 80 % | 64% | 80% | 0% | 0% | |
| 06:30
03:00
| hmla | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 80 % | -4 °C | 78 % | 75% | 78% | 0% | 0% | |
| 07:30
04:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 71 % | -2 °C | 47 % | 13% | 47% | 0% | 0% | |
| 08:30
05:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 55 % | -2 °C | 15 % | 0% | 8% | 0% | 7% | |
| 09:30
06:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 44 % | -1 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 1% | |
| 10:30
07:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 35 % | -2 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 29 % | -4 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 12:30
09:00
| polojasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 30 % | -3 °C | 14 % | 0% | 0% | 12% | 3% | |
| 13:30
10:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 34 % | -1 °C | 43 % | 0% | 0% | 39% | 6% | |
| 14:30
11:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 35 % | -1 °C | 54 % | 0% | 0% | 48% | 11% | |
| 15:30
12:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 41 % | 0 °C | 38 % | 0% | 0% | 35% | 3% | |
| 16:30
13:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 52 % | 2 °C | 38 % | 0% | 0% | 9% | 31% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 52 % | 2 °C | 57 % | 0% | 0% | 1% | 57% | |
| 18:30
15:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 63 % | 2 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 19:30
16:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 1 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 20:30
17:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 0 °C | 76 % | 0% | 0% | 2% | 75% | |
| 21:30
18:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 68 % | -2 °C | 96 % | 0% | 0% | 68% | 95% | |
| 22:30
19:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 62 % | -3 °C | 93 % | 0% | 0% | 42% | 93% | |
| 23:30
20:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 58 % | -5 °C | 68 % | 0% | 0% | 10% | 66% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| polojasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 56 % | -6 °C | 13 % | 0% | 0% | 1% | 11% | |
| 01:30
22:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 54 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:30
23:00
| oblačno | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 52 % | -9 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 03:30
00:00
| oblačno | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 51 % | -10 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 04:30
01:00
| oblačno | -2 °C -6 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 49 % | -10 °C | 80 % | 0% | 0% | 3% | 79% | |
| 05:30
02:00
| jasno | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 45 % | -11 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 06:30
03:00
| oblačno | 0 °C -4 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 44 % | -10 °C | 61 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
| 07:30
04:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 43 % | -6 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
| 08:30
05:00
| polojasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 32 % | -6 °C | 23 % | 0% | 0% | 7% | 17% | |
| 09:30
06:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 24 % | -7 °C | 67 % | 0% | 0% | 16% | 60% | |
| 10:30
07:00
| zamračené | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 26 % | -5 °C | 95 % | 0% | 0% | 26% | 94% | |
| 11:30
08:00
| zamračené | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 30 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 30% | 100% | |
| 12:30
09:00
| zamračené | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 34 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 86% | 100% | |
| 13:30
10:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 39 % | 0 °C | 100 % | 0% | 1% | 95% | 100% | |
| 14:30
11:00
| slabý dážď | 12 °C 10 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 43 % | 0 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 100% | |
| 15:30
12:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 43 % | 0 °C | 100 % | 0% | 1% | 96% | 100% | |
| 16:30
13:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1012 hPa | 44 % | 0 °C | 99 % | 0% | 5% | 52% | 98% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 43 % | 0 °C | 100 % | 0% | 14% | 57% | 99% | |
| 18:30
15:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 0 °C | 100 % | 0% | 10% | 41% | 100% | |
| 19:30
16:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 57 % | 0 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 20:30
17:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 62 % | -1 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 21:30
18:00
| oblačno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 66 % | -2 °C | 95 % | 0% | 0% | 1% | 95% | |
| 22:30
19:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 68 % | -2 °C | 92 % | 0% | 0% | 8% | 91% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 67 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 48% | 100% | |
Dharwās, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 33,1184; 76,3704
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dharwās, India. Predpoveď počasia Dharwās.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dharwās dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dharwās
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dharwās
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 13:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:00 | 26.04.2026 02:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |