Počasie Tantīakhera pozajtra
| 34 °C | 33 °C | 09:00 | |
| 40 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 40 °C | 38 °C | 15:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 21:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
Predpoveď počasia Tantīakhera 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 40 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 29 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tantīakhera, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1002 hPa | 25 % | 8 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 01:30
22:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 27 % | 8 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 02:30
23:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 25 % | 8 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 03:30
00:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 21 % | 6 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 04:30
01:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 24 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 05:30
02:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 27 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:30
03:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západný |
1002 hPa | 30 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:30
04:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1003 hPa | 30 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:30
05:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1004 hPa | 28 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
06:00
| polojasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západný |
1004 hPa | 24 % | 11 °C | 19 % | 0% | 0% | 14% | 6% | |
| 10:30
07:00
| jasno | 36 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1004 hPa | 22 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1003 hPa | 18 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 12:30
09:00
| jasno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1002 hPa | 15 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 13:30
10:00
| polojasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1001 hPa | 14 % | 7 °C | 27 % | 0% | 0% | 2% | 25% | |
| 14:30
11:00
| oblačno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1000 hPa | 13 % | 7 °C | 54 % | 0% | 0% | 18% | 45% | |
| 15:30
12:00
| oblačno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
999 hPa | 13 % | 7 °C | 44 % | 0% | 0% | 5% | 41% | |
| 16:30
13:00
| oblačno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
998 hPa | 13 % | 7 °C | 42 % | 0% | 0% | 15% | 32% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
999 hPa | 14 % | 6 °C | 50 % | 0% | 0% | 14% | 42% | |
| 18:30
15:00
| oblačno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severozápadný |
1000 hPa | 16 % | 7 °C | 50 % | 0% | 0% | 19% | 39% | |
| 19:30
16:00
| zamračené | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 23 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 37% | 93% | |
| 20:30
17:00
| oblačno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1002 hPa | 23 % | 9 °C | 53 % | 0% | 0% | 35% | 48% | |
| 21:30
18:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 25 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 3% | 96% | |
| 22:30
19:00
| zamračené | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1002 hPa | 28 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 20% | 100% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1002 hPa | 30 % | 10 °C | 92 % | 0% | 0% | 70% | 72% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 31 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 37 °C 37 °C |
0,4 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 22 % | 12 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 9% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1000 hPa | 23 % | 10 °C | 93 % | 0% | 0% | 8% | 93% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 29 % | 9 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 5% | |
Tantīakhera, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 26,4646; 74,7817
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tantīakhera, India. Predpoveď počasia Tantīakhera.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tantīakhera dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tantīakhera
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:14 | 28.04.2026 03:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |