Počasie Thanāla pozajtra
Predpoveď počasia Thanāla 29. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 4,6 mm. V noci najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Thanāla, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,5 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 2 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 20 °C |
4,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 30 % | 3 °C | 38 % | 0% | 0% | 35% | 3% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1011 hPa | 34 % | 2 °C | 96 % | 0% | 0% | 14% | 96% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 4 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
1,6 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 11:30
08:00
| dážď | 17 °C 16 °C |
2,2 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 54 % | 8 °C | 98 % | 0% | 11% | 54% | 97% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 58 % | 7 °C | 100 % | 0% | 2% | 92% | 100% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 23% | 100% | |
Thanāla, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,9258; 75,7704
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 2048 m
Administratívna časť:
- State of Jammu and Kashmīr, Šrínagar
- Doda, Doda, Kashmir
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Thanāla, India. Predpoveď počasia Thanāla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Thanāla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Thanāla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:07 | 29.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |