Počasie Thanna Mandi dnes
Predpoveď počasia Thanna Mandi 27. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 27 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Thanna Mandi, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 36 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:30
08:00
| zamračené | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 18 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 24 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:30
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 39 % | 2 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 33 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 54% | 98% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,5 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 29 % | 5 °C | 8 % | 0% | 0% | 4% | 3% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1007 hPa | 31 % | 4 °C | 49 % | 0% | 0% | 3% | 47% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 3 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
Thanna Mandi, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 33,5420; 74,3810
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 3 857
Nadmorská výška: 1667 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Thanna Mandi, India. Predpoveď počasia Thanna Mandi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Thanna Mandi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Thanna Mandi
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Thanna Mandi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:12 | 27.04.2026 03:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |