Počasie Tongul dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tongul na 10 dní.
Piatok 1. máj
7 / -7°C
| 0.0 mm | 0 km/h |
| -7 °C | -10 °C | 05:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 11:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 17:00 | |
| 0 °C | -3 °C | 23:00 |
východ slnka 05:37
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
|
|
Predpoveď počasia Tongul, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | -7 °C -10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1021 hPa | 90 % | -8 °C | 100 % | 0% | 100% | 90% | 0% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 69 % | 0 °C | 59 % | 0% | 1% | 58% | 2% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 0 °C | 99 % | 0% | 1% | 99% | 17% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1018 hPa | 77 % | -3 °C | 35 % | 0% | 2% | 33% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | -7 °C -10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 86 % | -8 °C | 100 % | 0% | 99% | 89% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 5 °C 3 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 73 % | 0 °C | 22 % | 0% | 13% | 11% | 0% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 70 % | 0 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 13% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | -6 °C -9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 92 % | -6 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
Tongul, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 34,0509; 75,9448
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tongul, India. Predpoveď počasia Tongul.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tongul dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tongul
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:38 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:05 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:04 | 01.05.2026 04:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |