Počasie Udaipura, Madhya Pradesh zajtra
Predpoveď počasia Udaipura, Madhya Pradesh 27. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 43 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 27 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Udaipura, Madhya Pradesh, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 33 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 42 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 13 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 41 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 12 % | 6 °C | 54 % | 0% | 0% | 25% | 47% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1003 hPa | 26 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 29 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 41 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1004 hPa | 14 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 41 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
998 hPa | 11 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 17 % | 4 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
Udaipura, Madhya Pradesh, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 23,0743; 78,5111
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 15 473
Nadmorská výška: 318 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Udaipura, Madhya Pradesh, India. Predpoveď počasia Udaipura, Madhya Pradesh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Udaipura, Madhya Pradesh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Udaipura, Madhya Pradesh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 19:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 19:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 20:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:05 | 27.04.2026 02:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |