Počasie Udhampur týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Udhampur na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
35 / 20°C
| 0.9 mm | 9 km/h |
| 19 °C | 17 °C | 05:00 | |
| 35 °C | 33 °C | 11:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 23:00 |
východ slnka 05:43
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Udhampur, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 45 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:30
08:00
| slabý dážď | 35 °C 34 °C |
0,9 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 17 % | 6 °C | 93 % | 0% | 0% | 3% | 93% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 38 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 50% | 100% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 49 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 49 % | 9 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 24 % | 8 °C | 79 % | 0% | 0% | 21% | 73% | |
Udhampur, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,9243; 75,1357
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 80 447
Nadmorská výška: 728 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Udhampur, India. Predpoveď počasia Udhampur.
Udhampur - počasie v okolí - väčšie mestá
Udhampur - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Udhampur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 11,6 °C | |||
| február | 13,8 °C | |||
| marec | 18,6 °C | |||
| apríl | 25,0 °C | |||
| máj | 30,0 °C | |||
| jún | 32,2 °C | |||
| júl | 29,8 °C | |||
| august | 29,0 °C | |||
| september | 27,9 °C | |||
| október | 23,7 °C | |||
| november | 17,8 °C | |||
| december | 12,8 °C |
Astronomické informácie Udhampur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:07 | 30.04.2026 04:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |