Počasie Udždžain dnes
Predpoveď počasia Udždžain 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 42 °C. V noci najnižšia teplota 28 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Udždžain, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 26 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1006 hPa | 14 % | 7 °C | 30 % | 0% | 0% | 30% | 0% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1002 hPa | 13 % | 5 °C | 90 % | 0% | 0% | 18% | 89% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1006 hPa | 26 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1006 hPa | 39 % | 12 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1006 hPa | 18 % | 10 °C | 8 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1002 hPa | 15 % | 7 °C | 57 % | 0% | 0% | 30% | 38% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1006 hPa | 24 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Udždžain, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 23,1824; 75,7764
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 457 346
Nadmorská výška: 494 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Udždžain, India. Predpoveď počasia Udždžain.
Udždžain - počasie v okolí - väčšie mestá
Udždžain - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Udždžain dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Udždžain
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 18,2 °C | 9,8 °C | 26,5 °C | |
| február | 20,2 °C | 11,4 °C | 28,8 °C | |
| marec | 25,3 °C | 16,2 °C | 34,3 °C | |
| apríl | 30,0 °C | 21,2 °C | 38,7 °C | |
| máj | 32,4 °C | 24,4 °C | 40,4 °C | 1 |
| jún | 30,1 °C | 24,1 °C | 36,2 °C | 8 |
| júl | 26,5 °C | 22,6 °C | 30,3 °C | 15 |
| august | 25,1 °C | 21,9 °C | 28,2 °C | 18 |
| september | 26,0 °C | 21,1 °C | 30,9 °C | 8 |
| október | 25,3 °C | 18,1 °C | 32,4 °C | 3 |
| november | 21,8 °C | 13,9 °C | 29,7 °C | 1 |
| december | 18,8 °C | 10,6 °C | 26,9 °C |
Astronomické informácie Udždžain
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:16 | 27.04.2026 03:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |