Počasie Vādhavan Point dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Vādhavan Point na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 28°C
| 0.0 mm | 23 km/h |
| 28 °C | 33 °C | 05:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 11:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 17:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 23:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia Vādhavan Point, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 81 % | 24 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 64 % | 25 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 70 % | 24 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 78 % | 24 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 79 % | 24 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 62 % | 24 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 72 % | 25 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 81 % | 25 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
Vādhavan Point, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 19,9333; 72,6667
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vādhavan Point, India. Predpoveď počasia Vādhavan Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vādhavan Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vādhavan Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:59 | 01.05.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |