Počasie Vernāg dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Vernāg na 10 dní.
Sobota 2. máj
16 / 7°C
| 0.9 mm | 9 km/h |
| 7 °C | 5 °C | 05:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 11:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 17:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 23:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
|
|
Predpoveď počasia Vernāg, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1010 hPa | 70 % | 1 °C | 6 % | 0% | 0% | 2% | 5% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 42 % | 2 °C | 68 % | 0% | 7% | 41% | 60% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 63 % | 5 °C | 92 % | 0% | 18% | 86% | 34% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1012 hPa | 73 % | 3 °C | 93 % | 0% | 0% | 32% | 91% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 70 % | 2 °C | 89 % | 0% | 0% | 89% | 40% | |
| 11:30
08:00
| silný dážď | 16 °C 15 °C |
5,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 48 % | 4 °C | 100 % | 0% | 21% | 53% | 100% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 72 % | 6 °C | 100 % | 0% | 28% | 75% | 99% | |
| 23:30
20:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
5,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1012 hPa | 79 % | 3 °C | 97 % | 0% | 1% | 76% | 96% | |
Vernāg, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 33,5377; 75,2503
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 1871 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vernāg, India. Predpoveď počasia Vernāg.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vernāg dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vernāg
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:41 | 20:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 20:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 19:05 | 02.05.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |