Počasie Zīra Nau dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Zīra Nau na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
43 / 29°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 29 °C | 29 °C | 05:00 | |
| 42 °C | 41 °C | 11:00 | |
| 43 °C | 42 °C | 17:00 | |
| 32 °C | 32 °C | 23:00 |
východ slnka 05:29
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
|
|
Predpoveď počasia Zīra Nau, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1001 hPa | 35 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 42 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1002 hPa | 13 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 43 °C 42 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
997 hPa | 12 % | 7 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
999 hPa | 25 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
999 hPa | 32 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 42 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1000 hPa | 13 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 42 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
997 hPa | 11 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 18 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zīra Nau, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 30,9942; 74,9758
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zīra Nau, India. Predpoveď počasia Zīra Nau.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zīra Nau dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Zīra Nau
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:29 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:55 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:05 | 24.05.2026 01:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |