Počasie Big Four Yard dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Big Four Yard na 10 dní.
Piatok 1. máj
11 / 6°C
| 4.4 mm | 8 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 08:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 20:00 |
východ slnka 06:45
západ slnka 20:40
PO HODINÁCH
západ slnka 20:40
|
|
Predpoveď počasia Big Four Yard, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1019 hPa | 78 % | 2 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
4,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 79 % | 2 °C | 97 % | 0% | 0% | 97% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 59 % | 3 °C | 48 % | 0% | 28% | 38% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 53 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 76 % | 2 °C | 15 % | 0% | 8% | 8% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 80 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1020 hPa | 39 % | 1 °C | 75 % | 0% | 0% | 75% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1018 hPa | 50 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Big Four Yard, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,7612; -86,3583
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 257 m
Administratívna časť:
- Indiana, Indianapolis
- Hendricks County, Danville, Indiana
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Big Four Yard, Indiana, USA. Predpoveď počasia Big Four Yard.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Big Four Yard dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Big Four Yard
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:45 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:42 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 21:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 21:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 22:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:01 | 01.05.2026 06:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |