Počasie Farleys Addition týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Farleys Addition na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 12°C
| 7.0 mm | 19 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 08:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 20:00 |
východ slnka 06:47
západ slnka 20:37
PO HODINÁCH
západ slnka 20:37
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Farleys Addition, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
6,8 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 18% | 93% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1010 hPa | 87 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 6% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 54 % | 7 °C | 57 % | 0% | 57% | 10% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 55 % | 5 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 65 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 79 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 39 % | 0 °C | 96 % | 0% | 1% | 96% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1017 hPa | 51 % | 1 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Farleys Addition, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,7834; -86,2789
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Farleys Addition, Indiana, USA. Predpoveď počasia Farleys Addition.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Farleys Addition dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Farleys Addition
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:47 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:42 | 13:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:18 | 21:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 21:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:05 | 22:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:55 | 29.04.2026 05:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |