Počasie Lizton vikend
Predpoveď počasia pre mesto Lizton na tento alebo budúci víkend.
/ °C
| mm | km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lizton, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 11.04.2026 |
|||||||||||||
| 21:00
03:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 67 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
04:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 66 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 84% | 100% | |
| 23:00
05:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 65 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 73% | 100% | |
nedeľa 12.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 67 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 68 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 70 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 75 % | 8 °C | 97 % | 0% | 0% | 4% | 97% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 81 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 82 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 33% | 98% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 84 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 9% | 95% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 88 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 16% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1022 hPa | 87 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 10% | 99% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1022 hPa | 83 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1021 hPa | 75 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 11:00
17:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1020 hPa | 69 % | 14 °C | 25 % | 0% | 0% | 14% | 13% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 60 % | 14 °C | 64 % | 0% | 0% | 7% | 62% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 52 % | 13 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 45 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 45 % | 12 °C | 99 % | 0% | 3% | 7% | 99% | |
| 16:00
22:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 46 % | 12 °C | 99 % | 0% | 6% | 15% | 99% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 45 % | 11 °C | 99 % | 0% | 2% | 9% | 99% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 49 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
| 19:00
01:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 52 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 85% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 82% | 100% | |
| 21:00
03:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 48 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 22:00
04:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 23:00
05:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
Lizton, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,8867; -86,5433
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 496
Nadmorská výška: 295 m
Administratívna časť:
- Indiana, Indianapolis
- Hendricks County, Danville, Indiana
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lizton, Indiana, USA. Predpoveď počasia Lizton.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.