Počasie Meadows Knoll dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Meadows Knoll na 10 dní.
Piatok 1. máj
13 / 4°C
| 0.6 mm | 10 km/h |
| 7 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 08:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 14:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 20:00 |
východ slnka 06:43
západ slnka 20:39
PO HODINÁCH
západ slnka 20:39
|
|
Predpoveď počasia Meadows Knoll, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1020 hPa | 61 % | 0 °C | 44 % | 0% | 0% | 44% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 78 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,4 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1020 hPa | 46 % | 1 °C | 34 % | 0% | 21% | 32% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 62 % | 4 °C | 98 % | 0% | 7% | 98% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1022 hPa | 66 % | 0 °C | 74 % | 0% | 74% | 18% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1024 hPa | 76 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1023 hPa | 42 % | -1 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1021 hPa | 50 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Meadows Knoll, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 40,0710; -85,9804
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Meadows Knoll, Indiana, USA. Predpoveď počasia Meadows Knoll.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Meadows Knoll dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Meadows Knoll
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:43 | 20:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:40 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:13 | 21:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 21:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:00 | 01.05.2026 06:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |