Počasie New Brunswick, Indiana dnes
| 11 °C | 9 °C | 09:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 06:52
západ slnka 20:36
PO HODINÁCH
západ slnka 20:36
Predpoveď počasia New Brunswick, Indiana 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 21 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 9 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia New Brunswick, Indiana, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
11:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 90 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1016 hPa | 93 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1017 hPa | 94 % | 7 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1018 hPa | 89 % | 7 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1018 hPa | 82 % | 7 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1018 hPa | 74 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1017 hPa | 69 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1017 hPa | 63 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1017 hPa | 59 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1017 hPa | 57 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1016 hPa | 54 % | 10 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1016 hPa | 51 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1015 hPa | 51 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1014 hPa | 53 % | 10 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1014 hPa | 56 % | 10 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1014 hPa | 63 % | 11 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
16:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 62% | 100% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 65% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 15:00
21:00
| dážď | 22 °C 22 °C |
0,4 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 35% | 100% | |
| 16:00
22:00
| silný dážď | 21 °C 22 °C |
1,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 71 % | 15 °C | 100 % | 0% | 5% | 82% | 100% | |
| 17:00
23:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
0,3 mm | 8.5 m/s31 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 15 °C | 100 % | 0% | 7% | 67% | 100% | |
| 18:00
00:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 10.4 m/s37 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 76 % | 15 °C | 100 % | 0% | 19% | 9% | 100% | |
| 19:00
01:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 9.3 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 70 % | 15 °C | 100 % | 0% | 10% | 25% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 64 % | 14 °C | 100 % | 0% | 3% | 52% | 100% | |
| 21:00
03:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h južný |
1005 hPa | 60 % | 14 °C | 100 % | 0% | 21% | 43% | 100% | |
| 22:00
04:00
| silný dážď | 22 °C 21 °C |
4,6 mm | 8.9 m/s32 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 60 % | 14 °C | 100 % | 0% | 1% | 39% | 100% | |
| 23:00
05:00
| silný dážď | 19 °C 20 °C |
10,9 mm | 8.7 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 88 % | 16 °C | 100 % | 0% | 76% | 100% | 100% | |
New Brunswick, Indiana, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,9442; -86,5228
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie New Brunswick, Indiana, Indiana, USA. Predpoveď počasia New Brunswick, Indiana.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre New Brunswick, Indiana dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre New Brunswick, Indiana
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie New Brunswick, Indiana
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:52 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:43 | 13:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:22 | 21:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 21:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:40 | 26.04.2026 04:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |