Počasie Pine dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pine na 10 dní.
Piatok 22. máj
21 / 10°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 05:23
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
|
|
Predpoveď počasia Pine, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 79 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 78 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 51 % | 10 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1016 hPa | 60 % | 12 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 11 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 11 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 49 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 53% | 98% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 13 °C | 96 % | 0% | 0% | 96% | 19% | |
Pine, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 41,6245; -87,3942
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pine, Indiana, USA. Predpoveď počasia Pine.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pine dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pine
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:23 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 14:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:50 | 20:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:10 | 21:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:24 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:31 | 23.05.2026 01:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |